שיפור הראייה בדרכים טבעיות

נכתב על ידי Yehoshua. Posted in מאמרים

דרכים טבעיות לשיפור הראיה

nature eyeהטיפול בשיטת שיפור הראייה בדרכים טבעיות קיימת כבר המון שנים, ומופיעה כחלק מאימונים ותחומים אחרים בחיים שאינם דווקא קשורים לראייה כמו ביוגה, רפואה טיבטית, באימונים מנטליים, טאי צ'י וכמובן ברפואה משלימה.

עד לפני כ-100 שנים לא היה קיים הצורך לטפל בשיטה טבעית לשיפור הראייה מאחר שרוב בני האדם היו רואים חד ללא הצורך בהרכבת משקפיים.

מדוע הרופאים אינם מקבלים את הדרך הטבעית?

נכתב על ידי Yehoshua. Posted in מאמרים

 

יתרון הרפואה הטבעית על פני הרפואה הקונבציונלית

natural doctor

 כאמור הרפואה הקונבנציונלית התפתחה המון ב-50 שנים האחרונות, זאת בעקבות גילויים מדעיים וטכנולוגים כמו להתפתחות בעניינים אחרים בעולם. במאמר אחר המסביר על ניתוח להסרת משקפיים בלייזר הזכרתי את הלייזר כהתקדמות טכנולוגית ברפואה שבעזרתו מבצעים ניתוחים שונים בגוף באדם ובפרט ניתוח להסרת משקפיים. במאמר זה אסביר לכם מדוע רוב הרופאים אינם מקבלים את הדרך הטבעית, ומדוע כדאי לכם להשתמש ברפואה הטבעית על פני הרפואה הקונבציונלית.

 

הורדת משקפיים תוך שניה בדרך טבעית - סיפור אמיתי

נכתב על ידי Yehoshua. Posted in מאמרים

הורדת משקפיים תוך שניה בדרך טבעית - סיפור אמיתי

throw glasses

סיפור אמיתי: אני רוצה לשתף אתכם בסיפור שקרה לי במוצאי שבת, פרשת בראשית תשע"ה: קרה לי מקרה בזמן ששיחקנו כדורגל במגרש השכונתי והיה אצלנו בקבוצה אחד שמרכיב משקפיים. היו כמה צופים, בעטתי את הכדור אל השער, הכדור הגיע לשער אך פגע במשקוף של השער ובחזרה עף ופגע למישהו בראש והפיל לו את המשקפיים בתוך שניה. המשקפיים נשברו הוא קיבל פציעה קלה אך הכל בסדר. הנה סיפור על הורדת משקפיים בתוך שנייה. רוצים גם? תבואו לשחק איתי כדורגל :)

טיפים לשיפור הראייה בתקופת החורף

נכתב על ידי Yehoshua. Posted in מאמרים

 טיפים מעשיים לשיפור הראייה ושמירה על בריאות העיניים 

faceהחורף כבר בפתח ובחורף המאמץ על העיניים גדול יותר מאשר בקיץ בעיקר בגלל הסיבות הבאות:

החופש נגמר J אז חוזרים לעבודה וללימודים אינטנסיביים. שעות האור בחורף מתקצרות ושעות החשכה מתארכות. העיניים שמעדיפות את אור השמש ואוהבות אותו, בתקופת החורף כאשר האור הוא חלש מתאמצות יותר והדבר גורם לעיניים להיחלש כאשר ישנו מאמץ רב עליהן.

השנה עם עיניים חדשות

נכתב על ידי Yehoshua. Posted in מאמרים

 

מקבלים החלטות נכונות - לשפר את הראיה השנה

rosh

מטבעו של האדם הוא נוטה לדחות החלטות חשובות. ביום יום אנחנו עסוקים בעניינים שגרתיים כמו: קניות, עבודה, לימודים, לבשל. יום מצטבר לעוד יום, שבוע לשבוע והנה עוד שנה עברה ואת הענינים החשובים לכם באמת כמו לדאוג לבריאות שלכם  בעיקר לעיניים שלכם, ולא הספקתם לעשות. וכך יוצא שאתם משלמים על אי קבלת החלטה ביוקר: בזמן, בכוחות נפשיים ומשאבים אחרים שלכם, כמו גם כסף.