הורדת משקפיים תוך שניה בדרך טבעית - סיפור אמיתי

נכתב על ידי Yehoshua. Posted in מאמרים

הורדת משקפיים תוך שניה בדרך טבעית - סיפור אמיתי

throw glasses

סיפור אמיתי: אני רוצה לשתף אתכם בסיפור שקרה לי במוצאי שבת, פרשת בראשית תשע"ה: קרה לי מקרה בזמן ששיחקנו כדורגל במגרש השכונתי והיה אצלנו בקבוצה אחד שמרכיב משקפיים. היו כמה צופים, בעטתי את הכדור אל השער, הכדור הגיע לשער אך פגע במשקוף של השער ובחזרה עף ופגע למישהו בראש והפיל לו את המשקפיים בתוך שניה. המשקפיים נשברו הוא קיבל פציעה קלה אך הכל בסדר. הנה סיפור על הורדת משקפיים בתוך שנייה. רוצים גם? תבואו לשחק איתי כדורגל :)

אני חושב שהרבה אנשים מחפשים היום את הדרך קלה, שלכאורה מתבטאת בדרך של ניתוח לייזר להורדת משקפיים, כמובן זה דבר מסקרן ומפתה ולמה באמת להסתבך עם המשקפיים האלו.

laser

 אנשים אומרים: "אני רוצה להוריד משקפיים בקלות ובמהירות, אם יש דרך כזו אז אני הולך".

אך לפני שעושים צעד שאין לו חזרה כדי טיפה לחשוב, הרי העיניים שלך כל כך חשובות לך!

אני סבור שחשוב לך באמת זה לטפל בעיניים  שהעיניים ישארו בריאות לאורך זמן גם היום  וגם בעתיד.

אך מה שחשוב  באמת זה איך לטפל בעין שהעין תישאר בריאה לאורך זמן גם לקרוב וגם לרחוק. עומדות בפניכם שתי דרכים: דרך מהירה שהיא לכאורה ארוכה ודרך קצת יותר ארוכה שהיא למעשה המהירה. אני מאמין שאתם מכירים את המושגים דרך קצרה שהיא ארוכה ודרך ארוכה שהיא קצרה.

יתרונות וחסרונות של ניתוח לייזר להסרת משקפיים

תהליך ניתוח הלייזר לתיקון הראייה מתבצע כאשר הלייזר או הסכין משייפת את הקרנית ומלטשת אותה עד שהיא נקייה.

אני רוצה להציג לכם את היתרונות והחסרונות של ניתוח הלייזר לתיקון הראיה:

היתרונות:

א) ניתוח מהיר - ניתוח הלייזר יכול להיות כשלושים שניות עד כמה דקות.

ב) ללא כאבים - ניתוח הלייזר הוא לא כואב מאחר שאין עצבים בתוך הקרנית.

 

החסרונות:

א) תופעות לוואי ארוכות טווח - לניתוח הלייזר ברוב המקרים קיימות תופעות לוואי של אדמומיות בעיניים, יובש, סינוור וראיית הילות בלילה מסביב לגופי תאורה במשך זמן ממושך.

ב) הוצאות נוספות - הוצאות על משקפי שמש, על טיפות לעיניים ואביזרים שונים כדי להקל על תופעות הלוואי יכולות להסתכם במאות שקלים נוספים.

ג) עוגמת נפש - בעקבות תופעות לוואי עלולים להכנס לדיכאון, להפסיד שעות עבודה כתוצאה מראייה מטושטשת ואי אפשרות לנהוג בשעות מסויימות.

ד) שיוף הקרנית יותר מדי דק.

ה) סיכונים להכשל - למרות שהאחוזים הם לא גבוהים ניתוח הלייזר עלול להכשל חס וחלילה מה שיכול לגרום לנזק בעיניים.

ו) יקר - ניתוח הלייזר עולה כמה אלפי שקלים תלוי בסוג הניתוח.

ז) הידרדרות חוזרת בראייה - לאחר מספר חודשים או שנים קיים סיכוי גבוה שהראייה תחזור להדרדר שוב ושוב תצטרכו להרכיב משקפיים.

ח) הניתוח אינו מתאים לכל אחד.

 

האם זה נכון לומר שניתוח לייזר להסרת משקפיים מצליח ב99%?

השאלה מהי הצלחה כהגדרה שהניתוח באמת מצליח. באים אלי המון אנשים שאחרי ניתוח לייזר מתחילים את תהליך שיפור הראיה, אחרי שהמספר שלהם הידרדר. להערכה: מאלו שעשו ניתוח לייזר ב99% מאלו שהניתוח הצליח להם  בתוך ה99% הרוב המוחלט מאותם אנשים שעשו את ניתוח הלייזר הראייה שוב פעם הידרדרה להם  אחרי תקופה של זמן.

יש אנשים שדבר זה קורה אצלם רק אחרי שנתיים או שלוש שנים ויש כאלו שאחרי חמש או עשר שנים. אבל כמעט אצל כולם הראייה מדרדרת שוב. מאחר שאין דבר כזה שהניתוח יעשה יותר טוב ממה שקיבלנו מבורא העולם. הרי אם בנאדם הצליח לקלקל את העיניים הטובות והטבעיות שקיבל מבורא העולם על ידי מעשיים או על ידי שימוש לא נכון בעיניים עצם זה שהוא יעשה את הניתוח אך לא יעשה שינוי בהפעלה של העיניים, לא יתקן את הטעיות שהוא עשה עד כה ולא יתחיל להפעיל את העיניים בצורה נכונה, הרי למה הוא מצפה? 

 

בוודאי שהראייה תידרדר לאחר תקופה שוב ובנוסף תתווסף גם פגיעה באופן ישיר בעין מאחר שזהו ניתוח פולשני באמצעות לייזר, אך זה לא משנה אם הניתוח מתבצע על ידי סכין או לייזר זוהי עדיין פגיעה בתוך הבשר, בקרנית של העין.

 

 לכן תחשבו פעמיים אם כדאי לכם לעבור את תהליך ניתוח הלייזר להסרת משקפיים, בהמשך המאמר אני מפנה אתכם למאמר נוסף המסביר באופן מפורט את התהליך ואת הסיכונים הטמונים בו. טיפ חינם ממני אליכם תעשו כמה שפחות ניתוחים וכמה שפחות תהיו בבית החולים.

אם זה אומר להתחיל לבצע פעילות ספורטיבית או לאכול בריא או לשפר את הראייה בדרך טבעית, זה רק יעשה לכם טוב ויקנה לכם הרגלים נכונים ובריאים לחייםאז תקבלו אחריות על הבריאות שלכם ותתחילו לעשות מעשה ולשפר את הראייה שלכם בדרך טבעית. 

יום נפלא,

יהושע מלינסקי.

 

תוכלו לקרוא על ניתוח הלייזר להסרת משקפיים ולצפות בסירטונים המראים את הסיכונים הכרוכים בו בקישור הבא:

דרכים לשיפור הראייה

 

אם אתם מעוניינים לקבל מידע באופן מפורט על השיטה לחצו כאן:

 

gbtn1