תנועתיות העיניים חשובה לראייה חדה

נכתב על ידי Yehoshua. Posted in מאמרים

 

רוצים שהראייה שלכם תשתפר? תתחילו לזוז!

jump

מאז שהיינו צעירים לימדו אותנו שהראייה טובה כשנולדים ומאז היא רק מדרדרת, שהיא דינאמית רק לכיוון אחד, למטה. כשהראייה מתקלקלת צריך להרכיב משקפיים וזהו ככה נישאר כל החיים, אני לא מדבר על ניתוח לייזר להסרת משקפיים מאחר שיש בו סיכונים רבים ותופעות לוואי שיכולות לפגום בראייה. שכמו שקונים מוצר כלשהו אז במשך השנים הוא נשחק ונהיה בלוי.

 

יש לי חדשות טובות בשבילכם: זאת טעות חמורה!

 הראייה שלנו היא דינאמית כלפי מטה וכלפי מעלה! העיניים שלנו כמו שאר הגוף זקוק לתנועה בכדי להישאר בכושר. בדיוק כמו שמישהו רוצה לפתח את השרירים שלו, או להעלות את הסיבולת של הלב ריאה, הוא הולך להתאמן בחדר כושר או לרוץ, כך גם העיניים שלנו. אם הראייה שלכם הידרדרה, תלכו ל"חדר כושר לעיניים" כדי לשפר את הראיה לעצמכם שוב. אתם צריכים ללמוד תרגילי עיניים לשיפור הראייה כדי ל"הריץ" אותן ואז הכושר שלהן יעלה והן שוב יחזרו לכושר ויפעלו בצורה אופטימלית.

אימון העיניים יכול להיעשות בכל זמן ובכל מקום, בדיוק כמו שניתן להתאמן כמעט בכל מקום, בבית, ברחוב, בפארקים. יותר מכך, כדי לשמור על הכושר של שרירי העיניים אתם יכולים לעשות זאת בהרבה יותר מקומות: בבית, בעבודה, בגינה, בנסיעה באוטובוס, בטיסה, בים ועוד. מה שאתם צריכים לעשות הוא לשמור על הרבה תנועתיות, לתת לעיניים לקלוט את הסביבה שלכם ולא להיות עצלניות ולבהות רק במקום אחד לאורך זמן, דבר היכול לגרום לשרירי העיניים להתאמץ, ולהיתקע כביכול על מקום מסוים. כאשר אתם שומרים על תנועתיות העיניים השרירים עושים את עבודתם, ונשארים גמישים ומשוחררים, בכל פעם העומס על שרירים מסוימים מתחלף. משרירי אורך לשרירי רוחב. כך מאמנים את העיניים.

כדי שתבינו למה אני מתכוון אני רוצה לשתף אתכם בטיפ, תרגיל עיניים שעובד על תנועתיות, ניתן לבצע את התרגיל בכל מקום, אך מומלץ לבצעו מחוץ לבית:

א)      שבו לכם בצורה נוחה על כסא / ספסל.

ב)      הורידו את משקפי הראיה שלכם (לאלו המרכיבים עדשות מגע הורידו גם אם אתם נמצאים בבית)

ג)       הטו את הראש ישר, מבט קדימה, ולא להזיז את הראש.

ד)      התחילו להזיז את העיניים מצד לצד בצורה איטית פעם לצד ימין חפשו פריט בקצה המבט שתוכלו להתמקד עליו, אך אל תפעילו מאמץ הישארו רפויים בעיניים המתינו 3-5 שניות.

ה)     הזיזו את העיניים לצד שמאל, חפשו פריט בצד זה כדי להסתכל עליו, הישארו רפויים. המתינו עוד כ3-5 שניות

ו)        חזרו שוב, על שני הסעיפים הקודמים, במשך כ10 פעמים. עם הזמן תוכלו להעלות את מספר החזרות.

שימו לב, ניתן לגוון את התרגיל ולשדרג אותו עם הזמן כאשר במקום להזיז את העיניים לצדדים אפשר להזיז אותן למעלה ולמטה, באלכסון, ולעשות שמיניות. חשוב לבצע את התנועות באיטיות ולהשאיר את הראש נטוי קדימה, ולא להזיז אותו עם העיניים.

בנוסף לתרגיל זה, חשוב לתת לעיניים להיות משוחררות ולהסתכל כמה שיותר מסביב, הסתכלו על העולם הנפלא שלנו, על העצמים, על הטבע, על מגוון הצבעים.

יש לציין שביצוע התרגיל בלבד הינו רק חלק קטן מתהליך שיפור הראייה בדרך טבעית, בנוסף לתרגיל יש לבצע תרגילי עיניים נוספים, תרגילי מוח. מנוחה והרפיה לעיניים. בשיטת מלינסקי לשיפור הראייה אנו נותנים לכם את כל אלו בתוספת ליווי צמוד והדרכה. כמובן שמתאימים לכם את התרגילים שיעזרו לכם בצורה אופטימלית בשיפור הראיה. קבלו החלטה נכונה והירשמו עוד היום כדי להתחיל לשפר את הראיה בדרך טבעית.

לפירוט תכנית שיפור הראייה בדרך טבעית לחץ כאן

 

לקבלת הסבר מפורט על השיטה כיצד היא עובדת, מה היתרונות שלה ועוד, ההסבר כולל מידע כתוב, משובים של לקוחות וסרטוני וידאו ברורים לחץ על הכפתור הבא:

details