כאשר אתם רגועים אתם משפרים את הראייה

נכתב על ידי Yehoshua. Posted in מאמרים

 

כיצד להישאר רגוע תורם לשיפור הראייה וחיזוקה

smileכיום בעידן המודרני והטכנולוגי יש עלינו המון לחץ נפשי. קמים בבוקר צריך להספיק לאכול, להתארגן לעבודה או ללימודים, לארגן את הילדים, למי שהורה יודע למה אני מתכוון. בעבודה להספיק את העבודה, בלימודים ישנה מסה של חומר ללמוד למבחנים. הדבר דורש מאתנו הרבה כוח וסבלנות, הטכנולוגיה שאמורה להקל עלינו את החיים גורמת מצד שני לעומס מידע ולחצים נפשיים רבים, רדיו, עיתונים, טלוויזיה, מחשב וסמארטפונים הם לא בהכרח ברכה, אנחנו מוצפים במידע, ולפעמים לא יודעים איפה ואת מה לסנן. כתוצאה מכך אנחנו מרגישים מותשים, עייפים ולחוצים 24 שעות ביממה. דבר זה משפיע על המערכות בגוף לרעה, ובפרט על מערכת הראייה שלנו, ומקלקלת אותה.

 

לחץ גורם לכך שזרימת הדם בגוף לא תהיה סדירה ואף מועטה ואיברים שונים בדרך כלל אלו שנמצאים בקצוות הגוף, בהם העיניים למשל אשר נמצאות ב"רעב" של חוסר הספקת חמצן וחומרים תזונתיים שמגיעים עם הדם. בנוסף לחץ נפשי גורם לשיבוש של מערכת העצבים ומוביל להידרדרות בראייה, ובתהליך של שיפור הראייה, כמו כן מעקבת ולפעמים גם מונעת לגמרי את שיפור הראייה. במצב כזה כל תרגילי עיניים לשיפור הראייה בדרך טבעית לא יועילו כלל.

הפתרון היחיד להתמודדות עם כל הלחצים הנפשיים האלו הוא לנסות להישאר רגועים. אני רוצה לתת לכם כמה טיפים כיצד להישאר רגועים, זה יעזור לכם גם לשפר את הראייה וגם לשפר את המצב הבריאותי של כל הגוף.

שליטה במצב נפשי אי אפשר לקנות במכולת או בבית המרקחת אלא היא נקנית בהדרגה על ידי אימונים. אך כל השקעה שתשקיעו תחזור אליכם עם רווחים גדולים. ברגע שתלמדו כיצד לעשות זאת, אתם תוכלו לחיות חיים טובים ורגועים יותר, הגוף יהיה בריא יותר, ותוכלו להחזיר לכם את החיות והבריאות לעיניים שלכם וכמובן לשפר את הראייה בדרך טבעית. פשוט הסרת משקפיים ללא ניתוח לייזר!

טיפים מעשיים כיצד להיות רגועים:

א)      נסו להפחית בצריכת מידע, בעיקר חדשות מאחר שמדובר בדרך כלל באירועים הלא שמחים. המידע היום זמין מכל מקום, תלמדו לסנן אותו, מה שמעניין אתכם תצרכו ומה שלא תסננו. קריאת עיתונים גוזלת ממכם זמן יקר שאתם יכולים להקדיש אותו לעצמכם כמו גם קריאת מיילים במחשב וגם לביצוע תרגילי עיניים לשיפור הראייה, פשוט שנו סדר עדיפויות. תוכלו להתעדכן בחדשות מאנשים אחרים או מהאינטרנט שם הכתבות קצרות יותר. תפחיתו את מספר הפעמים שאתם נחשפים לחדשות (הם לא חמצן ואף לא כסף, אז אין מה להרבות בהם ). כמו כן להתחיל את הבוקר עם חדשות לא טובות חס וחלילה הכתובות בעיתונים יגרום לכם להרגשה לא טובה לאורך כל היום וחבל.

ב)      השתדלו לדבר כמה שפחות בטלפונים הניידים שלכם. כאשר אתם לא צריכים אותו פשוט שימו את הטלפון בתיק, או במקום שהוא לא עליכם. התעסקות עם הסמארטפונים גוזלת זמן יקר שאותו תוכלו לנצל לעצמכם, כאשר אתם משחקים משחק, או רואים סרט במכשיר, אתם פוגעים בראייה שלכם. שרירי העיניים מתקבעים על מרחק קרוב וכך שרירי עיניים אחרים מתנוונים מחוסר שימוש. כמו כן המכשירים פולטים קרינה הפוגעת בבריאות (וגם מתחממים) דבר שגורם לכם להיות לא רגועים. וכתוצאה מכך משפיעה על הראייה שלכם לרעה.

ג)       חייכו יותר. ידוע שאנשים שמחים חיים יותר, או לפחות טוב יותר. המדענים גילו שרק על ידי חיוך במוח מתחילים להפריש אנדורפינים שגורמים לבריאות הגוף והנפש. חיוך יעזור לכם לבנות יחסים טובים עם בני משפחה וחברים, יתרום לזוגיות, ואם אתם רווקים אז החיוך יעזור לכם להתחתן מהר יותר. חיוך תעזור לכם להתקדם בקריירה ולהרוויח יותר כסף. אז תתחילו לחייך יותר, זה משתלם!!!! קמתם בבוקר תגידו תודה, לכו למראה ותחייכו אפילו חיוך מאולץ לכמה שניות. כאשר אתם עושים זאת הגוף שלכם מתרגם זאת למצב בו אתם שמחים ומשחרר אנדורפינים שהם הורמונים המשרים תחושת רגיעה ואושר. במשך היום נסו לחייך לאנשים, לדבר אליהם בנחת אתם תראו שזה ישפיע על מצב הרוח שלכם לטובה. כל יום תעלו את מספר החיוכים שיהיו יותר מיום הקודם. עוד יגיע היום שבו תחייכו כל היום.

ד)      נקו את הראש. השתדלו לפחות פעם בשבוע אם אפשר יותר אז מצוין, לנקות את הראש. לכו לטייל, ברגל או ברכב, (עדיף ברגל) לבד או עם חבר/ משפחה. 10 דקות – חצי שעה טיול יעשה לכם טוב, תוכלו להתנתק מהמציאות המלחיצה ולהישאר רגועים, אתם צריכים את זה לנפש שלכם. תוכלו אפילו גם לשבת באיזו גינה או פארק ופשוט ליהנות מהסביבה. כמו כן תוכלו לתרגל תרגילי עיניים לשיפור הראיה.

קיימים עוד המון טיפים כיצד להישאר רגועים. ללקוחות שלי אני נותן תרגילים מיוחדים עם לווי שמע ייחודיים שעוזרים להם להקנות רוגע ושלווה, עוד לפני שהם מגיעים לתרגילים אחרים לשיפור הראייה, הראייה שלהם כבר מתחילה להשתפר.

אתם לא צריכים ניתוח לייזר להסרת משקפיים בכדי לשפר את הראיה. כל מה שאתם צריכים זה לפנות זמן לעצמכם, לנפש שלכם. להיות רגועים כך תהיו מוכנים להתחיל בתהליך שיפור הראייה, הדורש השקעה ותרגול, ומעל לכל רצון להצליח. אם אתם רוצים להצליח ולהקנות לעצמכם בנוסף לראייה תקינה ללא משקפיים (כיצד פועלים משקפיים) גם הרגלים בריאים לחיים קבלו החלטה עכשיו והרשמו אלינו ותתחילו לשפר את הראייה בדרך טבעית.

לפרטים על תכניות לשיפור הראייה לחץ כאן.

 

לקבלת הסבר מפורט על השיטה כיצד היא עובדת, מה היתרונות שלה ועוד, ההסבר כולל מידע כתוב, משובים של לקוחות וסרטוני וידאו ברורים לחץ על הכפתור הבא:

 

details