טיפים לשמירה על הראייה בשנת הלימודים החדשה

נכתב על ידי Yehoshua. Posted in מאמרים

טיפים מעשיים לאיך שומרים על הראיה בשנת הלימודים החדשה

 

gischoolשנת הלימודים החדשה החלה, אך לצערינו אצל הרוב המוחלט של התלמידים הראיה מתחילה להתקלקל. ניתן לראות את התופעה הזו אצל אנשים שמתחילים להרכיב משקפיים בתחילת השנה, ובמהלך השנה המספר במשקפי הראיה עולה. דבר זה נובע מחוסר המודעות של ההורים, המורים והתלמידים בעניין הידרדרות הראייה, אבל מי שסובל מכך בסוף הם האחרונים – התלמידים.

אם אתם שייכים לאחד מאלו: הורים, מורים או תלמידים אז בתור הורים הילחמו על העיניים של הילדים שלכם, מורים על התלמידים שלכם, ואם אתם תלמידים אתם צריכים לדעת שאתם לא חייבים לקלקל את הראייה תוך כדי לימודים, ואף תוכלו לשפר אותה ולהפטר מהמשקפיים אחת ולתמיד.

לכן בכדי לעזור לכם להתחיל את שנת הלימודים ברגל ימין אני רוצה לתת לכם טיפים שיעזרו לכם  לשמור על הראיה בשנת הלימודים:

א)  חשוב מאד לעשות הפסקות לעיניים – אתם יכולים פשוט לעצום אותן או לכפות אותן בעזרת כפות הידיים, למשך חצי דקה – 2 דקות (ניתן גם לבצע את תרגיל המנוחה הזה זמן ממושך יותר).

ב)  חשוב להשתדל לאמץ פחות את העיניים, כאשר אתם מסתכלים אל הלוח, נסו להסתכל במצב של שחרור, לא לאמץ את העיניים ואז להתאמץ כדי להסתכל.

ג)  תאורה טובה – חשוב מאד שתהיה תאורה טובה בכיתה, שהמנורות יהיו דולקות אם יש פלורסנט (ברוב הכיתות יש ) בכיתה, אז לדאוג שיהיו תקינים ולא מהבהבים מאחר שזה לא בריא לעיניים, במידה והם לא תקינים לבקש מהמורה שתפנה למי שאמור לתקן את המנורות. חשוב שתשבו במקום מואר כמה שיותר, כדי שתוכלו לכתוב ולראות מה שאתם כותבים או קוראים.

ד)  לשבת מקדימה – עוד טיפ חשוב שיכול להקל על העומס בהן נתונות העיניים הוא פשוט לשבת מקדימה בכיתה, כדי שתוכלו לראות טוב יותר את הלוח או המורה, כך לא תפעילו לחץ על העיניים שלכם.

ה) הסיטו את המבט מדי כמה דקות לצדדים ולמרחקים שונים, לא טוב לבהות במקום אחד המבט נשאר תקוע והשרירים מתעייפים מהר יותר מה שיכול לגרום לעייפות, כאבי ראש וטשטוש בראייה.

יש לציין כי תוך כדי הלימודים, אפשר לשפר את הראיה. מגיעים אלי כל שנה עשרות תלמידים, שכאשר החברים שלהם מקלקלים את הראיה במהלך שנת הלימודים הם משפרים אותה, האם אתם או ילדכם רוצים להיות בין אלו שמשפרים את הראיה?

הירשמו להדרכה עם ליווי אישי שלי,  או לחלופין להדרכה מקוות "אוןליין".

אם אתה מעוניין לדעת יותר ובצורה מפורטת על השיטה שלי, שיטת מלינסקי לשיפור הראיה בדרך טבעית: איך היא פועלת, באילו טכניקות משתמשים, מהם אחוזי ההצלחה, מה היתרונות שלה על פני משקפיים, ניתוח לייזר ועוד  עבור לכאן:


details