העיניים הן חלק חשוב מאד בגוף האדם

נכתב על ידי Yehoshua. Posted in מאמרים

 

העיניים הם חלק מהגוף 

happymanהעיניים הן חלק מהגוף, זה ברור לכולם. בשנים האחרונות המודעות לכך שצריך לשמור על הבריאות  גדלה, ולכולם ידוע שאם מזניחים את בריאות הגוף, הוא מתנוון ונחלש. ולהפך, אם מתאמצים לשמור על בריאות ותחזוקת הגוף, הוא מתחזק. משום מה המודעות בנוגע לשמירת בריאות העיניים שואפת לאפס.

כיום קיימים דפוסי חשיבה כמו:

- חוסר אכפתיות כיצד העיניים מרגישות, העיקר שאני רואה.

- אם הראייה מתקלקלת, מרכיבים "קביים אופטיים" (משקפי ראיה) וממשיכים לסחוט מעיניים את הכוחות עד הסוף.

- כאשר מצב ממש גרוע, מחפשים פתרון קסם כמו ניתוח לייזר, אבל היחס לעיניים, לאחר ביצוע הניתוח נשאר אותו הדבר, וכך המצב חוזר חלילה.

- אם העיניים נהרסות כתוצאה מעבודה – אין על כך פיצויים מבחינת שיקום (כגון עבודה מול מחשב, חומרים מסוכנים, תאורה חזקה, או חוסר תאורה ועוד).

נשאלת השאלה  מדוע?

מדוע לעיניים שלנו לא מגיע יחס כמו למשל, לשיניים. הרי ידוע לכולם שאם אוכלים כל היום ממתקים ולא מצחצחים שיניים בסופו של דבר יוצרו חורים. וגם אם תעברו טיפול בכמה אלפי שקלים לסידור מצב השניים שיראו כמו חדשות, אם לא תתחילו לצחצח שיניים ולאכול פחות שוקולד, חורים חדשים יופיעו. כמו כן לאחר חודשים של מאמץ וכוחות נפש רבים אדם שעשה דיאטה ומצליח להוריד 20 קילוגרמים, במידה והוא יחזור לזלול הוא יעלה שוב את הקילוגרמים האלו.

מדוע אין מודעות לשמור על בריאות העיניים ועל הראייה שתישאר תקינה? למה זה כך?

זוהי שאלה פילוסופית אך ברור לי, ומקווה שברור גם לכם שצריך לשנות את מצב הזנחת העיניים באופן שיטתי. עם חוסר אכפתיות והתעלמות  במשרד הבריאות, אשר אחראי על מצבם הבריאותי של האזרחים במדינת ישראל לא מעביר מידע בסיסי, או תכניות למוסדות החינוך ולא למקומות  העבודה שם מתרחש אחוז קלקול הראייה הגבוה ביותר.

אתם צריכים להבין דבר אחד. שהחיים, הם קודם כל החיים שלכם, ובריאות העיניים היא קודם כל בריאות העיניים שלכם. אם אף אחד אחר לא ידאג להן, זה שאתם רואים מטושטש זה לא מפריע לאנשים אחרים לחיות, אבל לכם – כן.

לכן קחו אחריות על העיניים שלכם, כי ראייה טובה היא חלק מאיכות החיים שלכם!!

חלק מהמומחיות שלנו זה לדאוג לעזור לאנשים שהעיניים שלהם נפגעו והראייה התקלקלה, אנו דואגים לעשות את זה בצורה יעילה ובטוחה, בנוסף לשיפור הראיה בדרך טבעית, אנו נקנה לכם הרגלים בריאים לשמירה על העיניים למשך כל חייכם. רוצים לקבל מידע מפורט וטיפים מעשיים לשיפור הראייה כנסו לקישור הבא:

rami