טיפים לשיפור הראייה בתקופת החורף

נכתב על ידי Yehoshua. Posted in מאמרים

 טיפים מעשיים לשיפור הראייה ושמירה על בריאות העיניים 

faceהחורף כבר בפתח ובחורף המאמץ על העיניים גדול יותר מאשר בקיץ בעיקר בגלל הסיבות הבאות:

החופש נגמר J אז חוזרים לעבודה וללימודים אינטנסיביים. שעות האור בחורף מתקצרות ושעות החשכה מתארכות. העיניים שמעדיפות את אור השמש ואוהבות אותו, בתקופת החורף כאשר האור הוא חלש מתאמצות יותר והדבר גורם לעיניים להיחלש כאשר ישנו מאמץ רב עליהן.

כתוצאה מכך המודעות לגבי שיפור העיניים ושמירה עליהן ועל התחזוקה שלהן צריכה להיות גבוהה יותר בחורף, למי שאינו מעוניין שהמספר יעלה לו והראייה תיפגם לו.

אני רוצה לשתף אתכם במספר טיפים אשר יעזרו לכם לעבור את החורף בשלום, יש לציין כי הטיפים הם רק חלק קטן מאד מהתהליך של שיפור הראיה, אך עוזרים מאד לשמירה על מצב הראייה הקיימת.

הטיפים לפניכם:

א. מנוחה לעיניים: מומלץ כל כמה זמן לעשות מנוחה לעיניים, תוכלו לעשות זאת על ידי עצימת העיניים או חיפוי של העיניים עם כפות הידיים.

ב. כאשר אתם עובדים מול המחשב, או קוראים הרבה ספרים, או לחילופין צופים בטלוויזיה אתם גורמים עומס לעיניים שלכם. מה שאתם צריכים לעשות בכדי להפחית את העומס הוא להסיט את המבט מהמסך/ הספר. ולהסתכל למקומות שונים ולמרחקים שונים למשך מספר דקות כדי לשחרר את השרירים של העיניים.

ג.  מומלץ לאחר ישיבה מרובה לקום ולהסתובב, לשחרר את הצוואר והכתפיים וכאשר אתם עושים זאת השרירים שלכם יהיו רפויים יותר דבר שמשפיע גם על העיניים.

ד. קומו ותלכו, הליכה ופעילות גופנית בכלל ממריצה את הדם שלכם וגורמת למעבר חמצן ושאר חומרים חשובים לכל גוף האדם ובעיקר לעיניים הנמצאים בקצה הראש, לכן מאד חשוב לבצע פעילות גופנית לשמירה על בריאות העיניים.

ה. עיסויים. מדי פעם תוכלו לבצע עיסויים לעיניים על ידי חימום כפות הידיים שלכם והנחתם על העיניים ובתנועות סיבוב עדינות לעסות את אזור המצח, הגבות, הלחיים והאזור מסביב לעיניים.

ו.  שעות הערב הם שעה שלא צריכים להתרכז במידה רבה, לכן בשעות אלו השתדלו להרפות מהעיניים ולא לאמץ אותן כאשר אתם מסתכלים.

לאחר יום שלם של עומס ומאמץ  תנו לעיניים שלכם מנוחה בערב, העיניים שלכם יהיו משוחררות אתם תראו פחות מטושטש ותרגישו רעננים יותר.

המודעות של שמירת הראייה בארצנו היא שואפת לאפס, דבר זה משתקף בתוצאות הבאות:

כ72% מכלל הציבור הישראלי מרכיבים משקפיים או עדשות מגע נכון לשנת 2010 (אתר ynet)

 http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4002113,00.html

העיניים שלכם הם רק בידיים שלכם. ראייה תקינה היא חלק חשוב מאוד מאיכות חיים טובה ועליכם לדאוג לבריאות העיניים שלכם. במילים אחרות "אם אין אני לי – מי לי?"

הדרך הבטוחה והיעילה לשמור על הראייה תקינה או לשפר את הראייה החלשה היא על ידי הדרכה של מומחה. כמו שאתם פונים בשאלה של רפואה לרופא או למומחה שהשקיע שנים בלמידת המקצוע. אם אתם בונים בית לא הייתם פונים למישהו שהוא אינו מקצועי. אפילו בנושאים שיש להם הרבה מידע חופשי כמו דיאטה, לאחר השקעה רבה של זמן וכוחות נפש אנשים בסוף פונים למומחה ואז מצליחים לרזות.

אני נותן לכם מספיק מידע שאם אתם מספיק חכמים ונחושים אתם תוכלו להגיע לתוצאות טובות בשיפור הראייה, אך דרך כזאת, ללא ליווי והדרכה מיקצועית הרבה יותר קשה ודורשת המון השקעה של זמן וכוחות נפשיים. אני רוצה שאתם תצליחו ולכן  מכל הלב אני מציע לכם דרך קלה יותר ובטוחה יותר. תשמשו בהדרכה מקוונת ותחסכו זמן כסף וכוחות נפשיים, ומה שהכי חשוב תגיעו לתוצאות מעולות. כמו שאני למדתי בעצמי שאם אני רוצה שירות אני אלך למקצוענים ולא אהפוך לבעל מקצוע. הדרך הנכונה היא להיעזר בניסיון של אחרים ולא לנסות לצבור ניסיון על חשבונכם במשהו שאתם תצטרכו ללמוד מחדש. לכן אם אתם מעוניינים לשפר את הראייה ולהיפטר מהמשקפיים וכדאי שתדעו כיצד הם פועלים, תיעזרו בשיטה הייחודית והיעילה שפיתחתי, אם אתם מומחים במשהו אני אבוא אליכם.

אם את/ה מעוניין/ת לקבל את כל הפרטים על השיטה את/ה יכול/ה להירשם בעמוד הבא : 

gbtn1

 

אם את/ה מעונין/ת להירשם כבר עכשיו, תעבור/י לעמוד הבא:

gbtn4