מדוע הרופאים אינם מקבלים את הדרך הטבעית?

נכתב על ידי Yehoshua. Posted in מאמרים

 

יתרון הרפואה הטבעית על פני הרפואה הקונבציונלית

natural doctor

 כאמור הרפואה הקונבנציונלית התפתחה המון ב-50 שנים האחרונות, זאת בעקבות גילויים מדעיים וטכנולוגים כמו להתפתחות בעניינים אחרים בעולם. במאמר אחר המסביר על ניתוח להסרת משקפיים בלייזר הזכרתי את הלייזר כהתקדמות טכנולוגית ברפואה שבעזרתו מבצעים ניתוחים שונים בגוף באדם ובפרט ניתוח להסרת משקפיים. במאמר זה אסביר לכם מדוע רוב הרופאים אינם מקבלים את הדרך הטבעית, ומדוע כדאי לכם להשתמש ברפואה הטבעית על פני הרפואה הקונבציונלית.

 

בכדי להיות רופא כיום צריך ללמוד 7 שנים ארוכות רפואה ואז להתמחות במקצוע המבוקש, למשל רופא עיניים מומחה. דבר זה איננו קל ואינו מתאים כמובן לכל אחד, הרפואה מבוססת על הסתכלות של המון מקרים דומים ושונים והתייחסות אליהם בזמן הטיפול וכמו כן תיעוד המקרים, בכדי שהרופא ידע כיצד לגשת לטפל במקרה מסוים. באופן כללי, הרפואה מבוססת על בדיקת התסמינים של המחלה אצל המטופל, מתן טיפול למטופל ומעקב לראות שהטיפול אכן עוזר.

בתחום רפואת העיניים, הכלים אשר הרופאים או המנתחים נעזרים בהם הם: מכשירים שונים בכדי לבצע את הבדיקות, הטיפולים והניתוח כמו מכשירים אוטומטיים לבדיקת הראיה, סכינים לביצוע הניתוחים וכמובן מכשיר לייזר לביצוע ניתוח לייזר להסרת משקפיים.

מצד שני נמצאת הרפואה הטבעית, או המשלימה, לעיתים קרובות מתייחסים אליה כרפואה מונעת. רפואה זו עיקרה הוא שימוש בתרופות או בטיפולים טבעיים, הדגש בה על יכולתו של גוף האדם לרפא את עצמו בעזרת הנפש או בעזרת צמחים, או תרופות המופקות ללא אמצעים וחומרים כימיים.

בתחום הראייה זה בא לידי ביטוי כאשר השיטה הזאת של רפואה מונעת, הוליסטית, משלימה שלמעשה המטופל בעצמו הוא גם המטפל. המטפל מדריך ומלמד את המטופל:

כיצד להפעיל בצורה נכונה את העיניים.

מה גורם נזק?

מה משפר את הראייה?

מה גורם לעיניים להרגיש טוב יותר?

איך לטפל בפגמים שנעשו על ידי שימוש לא נכון בעיניים? 

וכל שאר העניינים האלו שהמטפל מלמד את המטופל. בתחילה הוא לומד כיצד להפעיל את העיניים בצורה נכונה ותוך כדי גם עושה תרגילים לעיניים אשר מחזקים את השרירים של העיניים ובהמשך, הראייה מתחילה להשתפר.

כמובן שהמטופל יכול ללמוד הכל בעצמו ללא מדריך, אבל אז הוא לוקח על עצמו סיכון גדול, מאחר שבתהליך שיפור הראייה ישנן הרבה דקויות. יצא לי הרבה פעמים לראות איך כל התהליך של שיפור הראייה "נתקע" ללא התקדמות כלל, בגלל פרט אחד שהלקוח חושב שהוא אינו חשוב. במקרה כזה אם לא יהיה מי שיתקן את המטופל, הוא עלול לבזבז המון וכוחות לשווא ולבסוף להשאר ללא התקדמות.

בתהליך של השיפור הראייה המטפל הוא המלווה שלכם, שלמד את הנושא לעוקו ולרוחבו וצבר ניסיון רב בעקבות טיפול עקבי במספר רב של מטופלים. כך שתהליך שיפור הראייה הופך להיות הרבה יותר בטוח, קל ומהיר.

בסך הכול  כיום ישנם הרבה מאד רופאים שהולכים בדרך שלי, שלא מומלץ לבצע בכלל ניתוח לייזר. את הדרך שלי לא מכירים הרבה אנשים כי בדרך כלל הרפואה מסתכמת בכך של איך על ידי תרופה, ניתוח או טיפול באופן פיזי שבנאדם אחר מטפל במטופל. אצלי השיטה היא אחרת. לכאורה גם הרופאים לא למדו את השיטה הזאת. לימדו אותם להתרכז באנטומיה של הגוף ולהשתמש בעזרים וכלים חיצוניים כגון: תרופות, ניתוחים ועוד, שנוסו על המון מטופלים ויחסית זמן הטיפול בהם הוא קצר אך כמובן יש תופעות לוואי. הרפואה כמעט ולא מטפלת בשורש הבעיה ולא מחכנת איך את האוכלוסייה איך לשמור על הבריאות מלכתחילה.

כיום אתם מגיעים לרופא ויש לו זמן מאד קצוב בשביל לטפל בכם, הרופא מקבל המון פציינטים בכל יום, הוא צריך לתת לכל אחד את הטיפול המתאים לו בצורה מהירה מאד. ברוב המקרים מחוץ לחדרו מצטבר תור של אנשים מאחר שהוא אינו מצליח ב15 דקות לספק למטופל את הטיפול שהוא זקוק לו. כמובן שאין לו זמן לשבת כמה חודשים ולעזור לכם לשפר את הראייה, ללמד אתכם איך נכון להפעיל את העיניים, לשפר ולשמור על הראייה תקינה. לכן זה החיסרון של הרפואה הקונבנציונלית.

אני מאד מעריך את הרפואה וכאשר הבן שלי לא מרגיש טוב אם למשל חס וחלילה יש לו דלקת או הרעלה, אנחנו מיד פונים קודם כל לבית החולים ומאד מודים לרופאים. אך במקרה של שיפור הראייה ושמירה על הראייה אנו מעדיפים ללמד את הילדים שלנו איך נכון להפעיל את העיניים בשביל לא להזדקק למשקפיים ולאחר מכן ללכת על הפיתוי לטפל בעיניים על ידי שיטה "קלה" של הסרת משקפיים בלייזר אשר לא נותנת פתרון לזמן ארוך אלא לזמן קצר, וגם לאחר מכן המחיר של שלה גדל לפעמים כבר באופן מיידי על ידי: יובש בעיניים, סנוור מאור השמש, וישנן גם בעיות כמו התפתחות של קטקרונוס ועוד ליקויים בתוך העיניים. אלו דברים שקורים הרבה פעמים באופן מיידי.

החיסרון והבעיה העיקרית ברפואת העיניים הקונבנציונלית הן:

  1. שנניח אבל שהכול טוב ועבר בשלום גם אז המטופל לא קיבל פה איזושהי דרך איך לשמור על הראייה תקינה לאורך החיים, כי סך הכול הראייה היא כמו כושר גופני. בנאדם ששומר על כושר גופני ועל הבריאות, הכושר נשמר, לא קיים איבר בגוף האדם שאם לא שומרים עליו בצורה נכונה אז הוא לא נהרס.
  2. כאשר אתם מטפלים רק בסימפטום הבעיה נשארת וגודלת.
  3. אופן הטיפול הרבה פעמים בא על חשבון פגיעה והרס. (טפלת במשהו אחד – גרמת נזק למשהו אחר).

מה שאני מציע לכם היא דרך חיים, על ידי טיפול והדרכה בשיטה שלי. כך שאתם מקנים לעצמכם הרגלים בריאים לחיים טובים, תוכלו להשתמש בכלים שתקבלו אצלי בטיפול לפתור המון בעיות בחיים אף שאינם קשורים לשיפור הראייה, כמו להחזיר לעצמכם איזון בגוף של רוגע ושלווה, תלמדו כיצד להירגע בעצמכם ללא צורך בתרופות, לחיות חיים משוחררים ושמחים יותר כמו כן תשתנה לכם צורת החשיבה דבר שישפיע לטובה על בריאות הגוף כי כל זה הינו ייסוד לפעילות הבלוטות בגוף, מערכת העיכול, המערכת החיסונית הפרשות הורמונים וכל פעילות אחרת שמתבצעת בגוף.

זהו היתרון הגדול של הרפואה משלימה,שכאשר אתם מטפלים בדבר אחד אתם מועילים לדברים אחרים בגוף שלכם.

לכן קבלו את ההחלטה הטובה ביותר בשבילכם ובשביל העיניים שלכם ובואו להתחיל לשפר את הראייה בדרך טבעית, הרגע הכי מתאים לשיפור הראייה הוא אתמול, הרגע השני הכי מתאים הוא עכשיו.

לחצו על הקישור הבא לקבלת מידע והסבר מפורט על השיטה: 

gbtn1