שיפור הראייה בדרכים טבעיות

נכתב על ידי Yehoshua. Posted in מאמרים

דרכים טבעיות לשיפור הראיה

nature eyeהטיפול בשיטת שיפור הראייה בדרכים טבעיות קיימת כבר המון שנים, ומופיעה כחלק מאימונים ותחומים אחרים בחיים שאינם דווקא קשורים לראייה כמו ביוגה, רפואה טיבטית, באימונים מנטליים, טאי צ'י וכמובן ברפואה משלימה.

עד לפני כ-100 שנים לא היה קיים הצורך לטפל בשיטה טבעית לשיפור הראייה מאחר שרוב בני האדם היו רואים חד ללא הצורך בהרכבת משקפיים.

לאחר שהגיעה תקופת ההשכלה בה אנשים החלו ללמוד יותר ולקרוא יותר הם גם החלו לאמץ את העיניים יותר ובכך היו זקוקים למשקפי ראייה, בכדי שיוכלו לראות חד שוב. כאשר אנשים החלו להרכיב משקפיים התעורר הצורך בשיטת הטיפול הטבעית בכדי להחזיר לעיניים את ראייתם החדה.

באותה תקופה הופיעה שיטת בייטס, כאשר דר' בייטס היה רופא עיניים שחיפש פתרון לבעיית הידרדרות הראייה. איך בעזרת כלים שונים ניתן לתקן ולשפר את הראייה ולהיפטר מהמשקפיים. כתוצאה מכך התפתחה שיטת בייטס המורכבת מתרגילי עיניים שונים אשר מיועדים לחיזוק העיניים ושיפור הראייה.

על סמך  שיטת בייטס ואחרים צמחו והתפתחו שיטות נוספות: שיטת שניידר לשיפור הראייה, שיטת נורבקוב לשיפור הראייה, שיטת ז'דנוב לשיפור הראייה, שיטת בקרמן לשיפור הראייה ועוד שיטות נוספות אשר נפוצות בארה"ב ובמדינות אחרות בעולם. השיטות הללו דומות בכלליותם לשיטה של דר' בייטס.

איך נולדה שיטת מלינסקי לשיפור הראייה?

השיטה שלנו, שיטת מלינסקי לשיפור הראייה בדרך טבעית, השיטה שפותחה על ידי: יהושע מלינסקי, שכאשר הוא בעצמו הגיע למצב שהראייה שלו הידרדרה עד למספר של 4 – הוא החליט שהוא לא מעונין להרכיב משקפיים, וחיפש דרך להיפטר מהם באופן טבעי, באותה תקופה למד רפואה משלימה והחליט להקדיש את הלימודים שלו לתחום זה של שיפור הראייה. יהושע חקר רבות בנושא ואת מה שלמד יישם על עצמו. בנוסף הוא למד טיפול בשיטת NLP  ושיטות שונות לריפוי הגוף, ובסופו של דבר בשילוב של כל אלו והניסיון שצבר בכך שעזר גם לאחרים לשפר את ראייתם באופן טבעי והצליח להחזיר לעצמו את הראייה החדה ולשפר אותה, ואז הוא פיתח את שיטת מלינסקי לשיפור הראייה.

מה מיוחד בשיטת מלינסקי לשיפור הראייה?

השיטה שונה מכל השיטות האחרות, היא שיטה מאד ייחודית ולה יתרונות רבים גם על פני שיטות קונבנציונליות לשיפור הראייה כמו משקפי ראייה עדשות מגע או ניתוח לייזר להסרת משקפיים וגם על פני דרכים טבעיות אחרות לשיפור הראייה. היתרון הבולט הוא ששיטת מלינסקי מטפלת בשורש הבעיה ולא מזניחה את העיניים וגורמת להם להיות באותו המצב ואף להידרדר כמו בהרכבת משקפיים, אשר הם כביכול "קביים" מלאכותיים לעיניים ולא באמת תרופה. כמו כן השיטה הינה בטיחותית ולא מסוכנת כמו ניתוח לייזר, אשר יש לו תופעות לוואי וסיכונים רבים. בשיטת מלינסקי רואים תוצאות בשיפור הראייה כבר אחרי זמן קצר, שבועיים בערך, כמו כן אין צורך להשקיע זמן רב ומאמץ רב כמו בשיטות אחרות לשיפור הראייה בדרכים טבעיות. בנוסף בשיטת מלינסקי יתרון חשוב נוסף, אנחנו מלמדים אתכם ומקנים לכם הרגלים בריאים לחיים בריאים, השיטה שלנו תעזור לכם בהיבטים נוספים בחייכם, חיזוק המוטיבציה, הביטחון וכוח הרצון, ושמירה על הראייה לאורך כל החיים שלכם.

יתרונות שיטת מלינסקי לשיפור הראייה בפני שיטות טבעיות אחרות לשיפור הראייה:

אנו מבינים שאי אפשר לתקן את האוטו רק עם פטיש. לשפר את הראייה בדרך טבעית בהצלחה זה פרויקט, וכדי לעשות אותו בהצלחה אתם צריכים לדעת לעשות 6 דברים:לחזק ולאזן את העיניים. 

1. בתהליך של קלקול הראייה העיניים מאבדות את האיזון הטבעי שלהן: כושר מצד אחד וגמישות מצד שני. זה מה שגורם לעליית המספר ולצילינדר.

  • כדי לשפר את הראייה צריך להחזיר לעיניים את האיזון הטבעי שלהן.

2. ללמד שוב את המוח  להפעיל את העיניים בצורה נכונה.

לאחר שהראיה נחלשת, חודרים למוח הרגלים חדשים של הפעלת העיניים, א) מאמץ בזמן הראייה ב) שימוש בעזרים חיצוניים של משקפיים ו\או עדשות מגע.

  • כדי להצליח בשיפור הראייה ולהחזיר לעיניים את כושר הראייה חייבים ללמד את המוח שוב להפעיל את העיניים ללא מאמץ ובאופן טבעי, ללא עזרים חיצונים כמו משקפיים או עדשות.

3. להוציא את העיניים מצימאון ומרעב.

בקרקע הכי משובחת לא יגדל שום דבר בלי השקיה. הראייה מדרדרת הרבה פעמים בגלל שהעיניים לא מקבלות מספיק  "השקיה", אספקה נורמאלית של חמצן, חומרים תזונתיים ואנרגיה.

  • כדי לראות את ה"גן" שלכם שוב ירוק צריך לתת לו מים. דהיינו לספק לעיניים שלכם תזונה פיזית ואנרגטית.

4. להתחיל להפעיל את העיניים בצורה נכונה.
סיבה עיקרית של קלקול הראייה היא בעיקר הפעלה לא נכונה של העיניים וכל עוד שהאדם ממשיך לחבל בעיניים שלו, הראייה שלו לא תשתפר ואפילו אם יעשה ניתוח לייזר להסרת משקפיים הראייה תדרדר שוב.

  • לכן כדי לשמור על ההישגים של תרגילים ולאחר שיפור הראייה לשמור על הראייה תקינה לאורך החיים חייבים להתחיל להפעיל את העיניים בצורה נכונה.

5. לעשות דברים נכונים בזמן הנכון ובמינון נכון

בתהליך של שיפור הראייה מתגלים הרבה שאלות ודקויות.

-          אילו תרגילים אפשר לעשות מספר רב יותר של פעמים ואילו לא?

-          אילו תרגילים ניתן לעשות גם בלילה ואילו לא?

-          מה לעשות עם המשקפיים ועדשות המגע?

-          אילו תרגילים ניתן להחליף כאשר לא מתחברים אליהם, ואילו חייבים לעשות?  

-          אילו תרגילים נתן לעשות עם משקפיים ועדשות ואילו לא מומלץ ואילו אסור בכלל?

אלו הם רק חלק קטן מהשאלות שנשאלות בתהליך של שיפור הראייה.

  • כדי לשפר את הראייה בהצלחה. מאוד חשוב שתקבלו את התשובות לשאלותיכם במהירות ועל ידי מומחה עם ניסיון רב בשיפור הראייה בדרך טבעית. מאוד חשוב שתקבלו את התשובות לשאלותיכם במהירות ועל ידי מומחה עם ניסיון רב בשיפור הראייה בדרך טבעית.

6. "תדלוק" ברצון

כיוון שתהליך הראייה הינו תהליך שלוקח לפחות כמה חודשים. שלא יקרה לכם מצב ש"הדלק" שלכם נגמר באמצע הדרך, חשוב שיהיה "תדלוק" ברצון שלכם להמשיך את מה שהתחלתם.

  • כדי לשפר את הראייה בדרך טבעית בהצלחה אתם חייבים  "תדלוק" לאורך כל התהליך של שיפור הראייה.

הסוד, למה אחוזי ההצלחה שלנו להיום הם יותר מ87%!!! (שאלו אוחזים הרבה יותר גבוהים מכל שיטה טבעית אחרת לשיפור הראייה) ולמה כדאי לכם לבחור בשיטה שלנו כדי לשפר את הראייה שלכם הוא בגלל ש:

ü      אצלנו אתם תמצאו את התרגילים הכי קלים לביצוע והכי יעילים לחיזוק ואיזון מערכת העין ושיפור הראייה.

ü      פיתחנו עבורכם תרגילים פשוטים שילמדו את המוח שלכם שוב להפעיל את העיניים בצורה נכונה.

ü      אצלנו תלמדו איך לתת לעיניים הכול מה שהעיניים שלכם צריכות כדי לחזור שוב להיות בחיות וחיוניות.

ü      אנו נלמד אתכם איך להפעיל את העיניים כך שאפילו בזמנים של מאמץ גדול על העיניים, לשמור על עיניים שלכם ללא הדרדרות בראייה.

ü      אצלנו תקבלו הדרכה מפורטת ומסודרת שמתייחסת לכל הפרטים בתהליך הראייה ואם עדיין יהיו לכם שאלות, אנו נותנים לכם תמיכה לאורך זמן מספיק כדי שתקבלו תשובות נכונות לכל השאלות שלכם.

ü      אצלנו אתם תקבלו "תדלוק מעולה" של מוטיבציה שיעזור לכם גם בתהליך של שיפור הראייה וגם לשמור על הראייה שלכם לאורך החיים.

לסיכום: אצלנו אתם תקבלו הכול מוכן "על הצלחת". כל מה שצריך כדי לשפר את הראייה שלכם בהצלחה רבה.

בלי " לטחון מים", רק ריכוז כלים הכי יעילים, שבחרנו ופיתחנו במשך שבע שנים של עבודה ומחקר שלנו. וכמובן ניסיון של יותר מ-1,900 מטופלים!!!

אתם יכולים להיות רגועים שהגעתם למקום הכי טוב כדי לשפר את הראייה שלכם באופן טבעי, יעיל ובטוח.

קבלו החלטה נכונה ובואו להתחיל את תהליך שיפור הראייה בשיטת מלינסקי בכדי לראות חד יותר ולחיות חיים בריאים יותר.

 

לקבלת סרטונים והסבר מפורט על השיטה לחץ כאן:

button

 

 

לבירורים והרשמה לשיפור הראייה התקשרו עכשיו לטל' 077-2120-650

או הזמינו שיחת חינם בלשונית כחולה מצד ימין של האתר.

שיהיה לכם המשך יום נפלא,

מכון מלינסקי לשיפור הראייה בדרך טבעית.